VII BiegMostaBydg

kuazslogo

Jaki nowy sportowy obiekt powinnien powstać na terenach naszej uczelnii?

AMP Jeździectwo 2016 PDF Drukuj Email
wtorek, 24 maja 2016 08:04

W dniach 19-22. 05. 2016 w Gajewnikach niedaleko Zduńskiej Woli odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie.
Na listach startowych zarejestrowanych było około 215 zawodników. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach skoki amator i profi oraz ujeżdżenie amator i profi.

wp_20160522_16_51_32_pro

Studentka naszej Uczelni KAROLINA RASIEWICZ z Wydziału HiBZ kierunku zoofizjoterapia

została MISTRZYNIĄ POLSKI w KLASYFIKACJI GENERALNEJ w skokach amator
oraz
MISTRZYNIĄ POLSKI w KLASYFIKACJI TYPÓW UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICZYCH również w skokach amator.

Rywalizacja w skokach amator przebiegała wśród 83 jeźdźców.
wp_20160522_17_28_23_pro

Ponadto nasza Uczelnia zdobyła III MIEJSCE w klasyfikacji drużynowej w typach Uczelni Społeczno-Przyrodniczych.

Serdeczne Gratulacje

Uczelnię reprezentowały zawodniczki:

Karolina Rasiewicz skoki

Magdalena Lipska
skoki

Monika Skonieczka
skoki i ujeżdżenie

Izabela Kalinowska
ujeżdżenie

Marta Koszałka
skoki

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting